PAKABONE – Про нас
PAKABONE
Колекції
Вхід / Реєстрація

Про нас

Прикраси - це те, що найкраще відображає сутність людини протягом десятків тисячоліть його існування. З найдавніших часів люди носять підвіски, амулети, браслети, кільця, персні ... Вони відображають їх індивідуальність, національність, релігійну приналежність, положення в суспільстві, служать захистом, вселяють впевненість і, звичайно ж, просто прикрашають чоловіків і жінок.

Ми черпаємо натхнення у багатовіковій історії великих цивілізацій - Єгипет і Трипільська культура, Стародавня Греція і Рим, Київська Русь і Візантія, а також народів - кельти, скіфи, вікінги, слов'яни, майя, ацтеки, маорі ...

Особливий інтерес у нас викликає Епоха вікінгів, Німецько-Скандинавська міфологія і Північне мистецтво (Мистецтво Вікінгів). У суворому і магічному світі, розташованому на велетенському ясені Іггдрасіль, живуть великі Боги і істоти - Один і Тор, Локі і Тюр, вовки Фенрир, Гері і Фреки, ворони Хугін і Мунін, Світовий Змій Ермунганд, Слейпнир і Скінфаксі ... Стародавні скандинавські артефакти - молот Тора (Мйольнір), Шолом Жаху, Вегвізир, спис Одіна Гунгнир і перстень Драупнір. Ми створюємо срібні, бронзові і шкіряні прикраси вікінгів і скандинавські прикраси: браслети, підвіски, амулети, які все це відображають і які ви можете купити в інтернет-магазині PAKABONE.

Наш бренд існує з 2012 року. За цей час ми змогли створити безліч цікавих і привабливих прикрас - підвіски та браслети з Молотом Тора, браслети з молотами та сокирами, різні ювелірні прикраси вікінгів, слов'ян, маорі, кельтів.

Ми також активно працюємо над прикрасами і стильними аксесуарами на сучасну тематику - чоловічі та жіночі браслети з шкіряних і бавовняних шнурів з оригінальними застібками з бронзи і срібла. Велику популярність в світі завоювали наші браслети і кулони, виконані в стилістиці маорі.

Всі ювелірні вироби та аксесуари ми розробляємо і виготовляємо самі, тому ретельно стежимо, щоб вони були виготовлені тільки з екологічно чистих матеріалів, без застосування шкідливих металів.

Купити чоловічі і жіночі підвіски, кулони, амулети, браслети, персні та кільця можна не тільки в Україні. Наші прикраси та аксесуари продаються в Америці, Європі та Австралії, мають безліч шанувальників і відмінні відгуки від вдячних покупців.

Все, що ми продаємо, створюється та виробляється на власному виробництві в Україні.