PAKABONE – Оплата і доставка
PAKABONE
Колекції
Вхід / Реєстрація

Оплата і доставка

ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕННЯ

Підтвердженням факту прийняття замовлення на нашому сайті, є смс-повідомлення про прийом замовлення, відправлене на номер телефону, вказаний Вами при оформленні замовлення. Якщо Ви не отримали таке повідомлення, це означає, що Ваше замовлення оформлене екоректно і недоступне до обробки (тобто ми його не бачимо).

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Пережплата через платіжну систему Portmone з картки будь-якого українського банку. Самий простий, доступний і дешевий спосіб.

Післяплатою при отриманні товару у відділенні служби доставки «Нова Пошта». Звертаємо Вашу увагу, що в цьому випадку Ви несете додаткові витрати (згідно тарифів Нової Пошти) за переказ грошей.

ДОСТАВКА

Кур'єрською службою Нова Пошта. Всі отримані і підтверджені замовлення ми відправляємо протягом 1-3 робочих днів, за винятком окремо обумовлених випадків. Вартість послуг перевізника за доставку оплачується Вами при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

ВСІ ЗАМОВЛЕННЯ, вартістю 3000 грн І БІЛЬШЕ, МИ ВІДПРАВЛЯЄМО БЕЗКОШТОВНО!

Звертаємо Вашу увагу, в разі, якщо Ви вибрали доставку з післяплатою Ви будете мати додаткові витрати з переказу грошей.

Ви маєте повне право щодо повернення / заміни товару, надані чинним законодавством України.

Якщо повернення / заміна товару не пов'язані з браком в товарі, Вам необхідно буде оплатити всі витрати, пов'язані з пересилкою товарів.