PAKABONE – Оплата і доставка
PAKABONE
Колекції
Вхід / Реєстрація

Оплата і доставка

ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕННЯ

Підтвердженням факту прийняття замовлення на нашому сайті, є повідомлення про прийом замовлення, отримане на адресу електронної пошти (e-mail), вказаний Вами при оформленні замовлення. Якщо Ви не отримали таке повідомлення, Ваше замовлення не прийнятий і недоступний для обробки (ми його просто-напросто не бачимо).

Після прийняття замовлення ми його комплектуємо (як правило, протягом декількох годин), після чого на вказаний Вами в замовленні e-mail буде відправлено повідомлення з сумою і реквізитами платежу. Якщо протягом доби після оформлення замовлення Ви не отримали таке повідомлення, будь ласка, перевірте папку "Спам" у своїй електронній пошті.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

На картку ПриватБанку через платіжну систему Liqpay. Самий простий, доступний і дешевий спосіб.

Післяплатою при отриманні товару у відділенні служби доставки «Нова Пошта». Звертаємо Вашу увагу, що в цьому випадку Ви несете додаткові витрати (згідно тарифів Нової Пошти) за переказ грошей.

ДОСТАВКА

Кур'єрською службою Нова Пошта. Всі отримані і підтверджені замовлення ми відправляємо на протязі 1-2 робочих днів, за винятком окремо обумовлених випадків. Вартість послуг перевізника з доставки оплачується Вами при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти у Вашому місті.

ВСЕ ЗАМОВЛЕННЯ, вартістю 1000 грн І БІЛЬШЕ, МИ ВІДПРАВЛЯЄМО БЕЗКОШТОВНО!

Звертаємо Вашу увагу, в разі, якщо Ви вибрали доставку з післяплатою Ви будете мати додаткові витрати з переказу грошей.

Ви маєте повне право щодо повернення / заміни товару, надані чинним законодавством України.

Якщо повернення / заміна товару не пов'язані з браком в товарі, Вам необхідно буде оплатити всі витрати, пов'язані з пересилкою товарів.