PAKABONE – Договір публічної оферти
PAKABONE
Колекції
Вхід / Реєстрація

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином Pakabone (ФОП Мельник О.Б.) в подальшому «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається в подальшому «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки прикрас та аксесуарів, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди" і має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу, і розміщена на сайті pakabone.com

"Покупець" - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті pakabone.com

"Одержувач" - фізична та / або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті pakabone.com

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованого на сайті pakabone.com, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт pakabone.com в робочий час Продавця.
3.1.2. У вартість замовлення входить доставка до отримувача, якщо вартість замовлення перевищує 1000 грн. і не оплачується окремо.
3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі «Оплата та доставка» на сайті Продавця.
3.1.4. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню. В такому випадку Продавець не несе відповідальності за несвоєчасну доставку замовлення і додаткові витрати по його переадресації.

3.2. Порядок оплати замовлення.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті pakabone.com є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки він не оплачений.
3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1. При оформленні замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги по його доставці.
3.3.2. Доставка замовлення виконується через службу кур'єрської доставки «Нова Пошта» або за попереднім погодженням через національного поштового оператора «Укрпошта».


3.4. Виконання замовлення в святкові дні.
3.4.1. Графік виконання та відправки замовлень в святкові дні розміщується на головній сторінці сайту pakabone.com

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування отримувача. При відправці замовлення компанією «Нова Пошта» додається час, необхідний на пересилання в зазначений населений пункт. Терміни можуть залежати від складності замовлення: кількості товару і його наявності, від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (погодні умови і ін.).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар в неналежному вигляді) можливий обмін або повернення відповідно до законодавства України.

4.3. Замовлення вважається виконаним в момент його передачі Одержувачу / Покупцеві і / або його довіреним особам працівниками компанії «Нова Пошта».

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачу / Покупцеві або його довіреним особам.


5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутній певний товар, то Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну або скасувати замовлення.

5.3. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця це може бути причиною для повернення коштів або заміни замовлення. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію вироби без попереднього повідомлення.

5.4. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті pakabone.com носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону, або направити запит на сайт перейшовши за посиланням «Контакти».

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Одержувач / Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу при отриманні у відділенні Нової Пошти, вказавши причину повернення.

6.2. Покупець має право оформити лист, з рекламацією використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті або за адресою електронної пошти: [email protected], вказавши причину і надавши відповідні опис та фотознімки.

6.3. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в такому ж вигляді, в якому йому було доставлено.

6.4. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару, в тому випадку, якщо товар використовувався, при втраті товарного вигляду або комплектація товару не повна.

6.5. В інших випадках, Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в телефонному режимі.

6.6. Якщо з вини Продавця замовлення не був відправлений в обумовлений день, Покупець має право вимагати повернення коштів в повному розмірі.

6.7. Поверненню та обміну не підлягають товари, інкрустовані дорогоцінними каменями, так як підпадають під категорію «ювелірні прикраси».

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті pakabone.com для ілюстрації товарів і послуг.

7.2. В силу презумпції оригінальності об'єктів авторського права, все фотографічні твори є оригінальними, тому охороняються авторським правом без реєстрацій і формальностей з моменту їх створення в усіх країнах світу згідно «Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів» 1886 року, і Законом України «Про авторське право і суміжні права »1993 року.

7.3. Суб'єкт виключних майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їх використання, якщо таке має місце без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті pakabone.com дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли у фото буде розміщено зворотне посилання на першоджерело.

7.4. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їх фото-творів на сайті pakabone.com, всі претензії приймаються за адресою [email protected].


8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Пропоновані можливості.

8.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферту тягне за собою внесення цих змін до укладений вже діє між Покупцем і Продавцем Договір, і ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / отримувача при повторних замовленнях, і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

10.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню замовлень третім особам, які не звільняючись від відповідальності.

10.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті pakabone.com

10.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

ФОП Мельник О.Б.
Інтернет-магазин "PAKABONE"