Купить Браслеты Гардарика Браслет з Тризубом арт. 001-792 - лучшая цена в Киеве, Харькове, Донецке, Одессе
PAKABONE
Коллекции
Вход / Регистрация
Артикул: 001-792

Браслет з Тризубом 001-792

5.0 (2 отзыва)

Браслет з комплектом намистин слов'янських та українських символів: Ромбічний Хрест - Святий Воїн Нестор - Тризуб - Святий Воїн Юрій Змієборець - Хрест-Сварга

При створенні браслетів цієї колекції ми намагались використовувати тільки ті символи, які мають реальні історичні, археологічні прототипи та артефакти. Національна символіка для українців стала тим оберегом, завдяки якому наш народ вижив і зберіг свою самобутність в умовах постійних спроб його знищити та асимілювати.

Метал: італійська посріблена бронза (мідь 88%, олово 12%)
Матеріал: натуральна ремінна італійська шкіра, ширина 1,2 см.​
Розмір: розмір браслету не регулюється. Обираючи розмір, вам необхідно вказати окружність зап’ястя. Будь ласка, НЕ ДОДАВАЙТЕ нічого до окружності зап'ястя, яку Ви виміряли. Довжина готового браслету ЗАВЖДИ більша, чим окружність вашого зап'ястя. На довжину браслета впливає тип застібки, товщина шкіряного шнура чи ремінця, кількість намистин. Всі ці показники враховуються нашими майстрами при виготовленні різних типів браслетів. Точно вказана Вами окружність зап'ястя - це запорука того, що браслет Вам підійде ідеально.

Ромбічний Хрест - древньослов'янський амулет, який досить часто зустрічається в археологічних знахідках. За деякими версіями цей символ може бути оберегом сім'ї, охоронцем членів родини. З думкою про сім'ю наші предки забезпечували добробут родини, воювали з ворогами, захищали рідну землю та ростили дітей. Оберег дає силу та удачу, допомагає завжди відчувати поруч усіх дорогих серцю людей.
Святий Воїн Нестор - ранньохристиянський воїн-юнак, який згідно легенді, наче старозавітний Давид, переміг в нерівному бою ворожого воїна-велетня.
Образ святого воїна взятий нами з барельєфу (рубіж XI—XII) Михайлівсьокого монастиря в Києві.
Тризуб - для українців немає потреби пояснювати значення цього символу волі та незалежності. Ми використали класичний варіант Тризуба зі срібника князя Володимира Великого кін. Х – поч. XI ст.
Святий Юрій Змієборець або Георгій Переможець - є одним з найбільш шанованих та популярних святих воїнів у християнській традиції. Його вважають покровителем військових, армії, тих, хто бере участь у захисті вітчизни та знедолених. Зображення святого воїна ми взяли з барельєфу Михайлівського Золотоверхого, ХІІ століття.
Хрест-Сварга - в цьому символі - сплав древніх вірувань нашого народу та впливу християнства. В ньому тісно переплелися древнєслов'янський солярний знак, християнський хрест та символ, що зустрічається в культурах багатьох народів і відомий як Соломонів вузол. ​

Материал
Металл
 • Окружность запястья
 • 15 см
 • 16 см
 • 17 см
 • 18 см
 • 19 см
 • 20 см
 • 21 см
 • 22 см
 • 23 см
 • 24 см
Как выбрать размер
Измерьте свое запястье

Измерьте окружность запястье с помощью гибкой измерительной ленты или полоски бумаги. Чуть ниже косточки запястья, где вы обычно носите браслет. Если вы используете полоску бумаги, отметьте свой размер ручкой или карандашом, а затем используйте линейку для измерения длины. Это и будет ваш размер браслета.

Пожалуйста, не добавляйте ничего к длине, которую вы определили. Это важно!
1 820UAH
Добавить в корзину
Доставка
Ваш заказ будет отправлен в течение 1-3 рабочих дней (за исключением заказов колец, которые отправляются в течение 10-20 дней) через службу почтовой доставки Новая Почта после подтверждения заказа. Сроки и стоимость доставки согласно правил и тарифов Новой Почты.

Обращаем Ваше внимание, что у нас нет опции самовывоза заказа.

Доступна оплата заказа как и по предоплате через платежную систему Portmone, так и оплата наложенным платежом.

Отправка заказов на сумму свыше 3000 грн осуществляется бесплатно!
ВНИМАНИЕ! При выборе оплаты наложенным платежом, вам нужно оплатить перевод денег согласно тарифов Новой Почты.
5.0 (2 отзыва)
Отзывы
M
Mykola (Poland)
Дякую
Ю
Юлія (Україна)
Дякую вам за прекрасний виріб!!!
Вам также могут понравиться